top of page

Hakkımızda;

Kadıköy Karavan bileşenleriyle birlikte yaklaşık 15 yıllık bir deneyimle İstanbul / Kadıköy Bahariyede bulunan Genel Merkezi, Kadıköy Sahrayıceditte bulunan Kiralama Ofisi ve Teknik Servisi ve Gebze deki Üretim Tesisiyle sizlere  Avrupa Standartlarında Karavan Üretimi, Kamp, Dönüşümü ve Karavan Kiralama Sektörlerinde Hizmet vermektedir.

IMG_20201229_154828_905.jpg
IMG-20211231-WA0007_edited.jpg
burak 5_edited.jpg
boxer10.jpg
Vizyonumuz;

 

Kadıköy Karavan; Karavan sektöründe faaliyet gösterdiği her alanda Dünya standarlarına uygun nitelik ve İçerikle üretim, servis ve hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kadıköy Karavan kendisininde bulunmaktan zevk aldığı kamp ve kampçılık sahalarında konaklayacak müşterilerinin azami mutuluk asgari problem yaşamaları mottosunu kendisine şiar edinmiştir.

Kadıköy Karavan faalitey gösterdiği her alanda %100 müşteri memnuniyeti ve mutluluğu yaklaşımını hedeflemiştir.

Firma Profili;

 

Kadıköy Karavan aslında bir konsorsiyum olarak hareket eden; karavan kiralama şirketi, karavan teknik servisi, karavan üretim tesisi ve karavan aksesuar satış alt birimlerinden oluşan. Bünyesinde Otomativ ve Otomasyon sektöründen teknik yetkililer; sanat ve mimari danışmanları, elektronik uzmanları,tekne ve karavan mobilya uzmanlarını; kamp alanı işletmecilwerini barındıran bir üstyapıdır.

bottom of page